Flyraworld

Świat niesamowitych stworzeń!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-01-06 12:47:13

 Picolo Tamusi

Trener

Zarejestrowany: 2013-01-06
Posty: 6
Punktów :   
Kryształy: 14

Cóż. Humorzasty ja, Pico.

Imię: Rzadko kiedy przedstawiam się ludziom całym imieniem, częściej witam się jako Pico.
Nazwisko: Tamusi. Po prostu, Tamusi. Mama mówi, że to po helewarejsku znaczy Dzielny Wojownik.
Wiek: Jestem jeszcze dość młody. Mam 14 lat, właściwie i pół.
Pseudo: Ludzie mówią, że to moje prawdziwe imię. Ale to moje pseudo. Pico.
Wygląd: Cóż. Trudno zorientować się, że jestem chłopakiem. Jestem wysoki i szczupły, nie mam widocznych mięśni, i mam rude włosy. Moje oczy są truskawkowe: Takie czerwonkawe. Brwi zazwyczaj ściągnięte z powodu, jak to moja matka mówi, humorków. Moja skóra nie jest ciemna ale i nie biała; Taka normalna, kremowa. Jakie to ja lubię ciuchy.. Cóż, lubię kurtki z długim żakietem i obdarte leginsy. A no i nosze glany.
Charakter: Flyry traktuje dość niepoważnie, często są tylko "na chwilkę". Chyba, że widzę w nich jakiś potencjał, cóż.. Jaki to ja jestem? A tak, wredny, złośliwy, humorzasty, rozkapryszony, szyderczy, nieznośny, nie kulturalny, niegrzeczny, niemiły, poważny.
Pierwsza Flyra: Cóż. Moim pierwszym towarzyszem stała się Vawylyna. Trawiaste Flyre wydają mi się inspirujące i ciekawe. Tak jak latające.
Tytuł: Początkowiec. Marzę o tym, by stać się trawiastym liderem i zdobyć jak najwięcej trawiastych Flyr.


Kreeew ~

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.depefs2.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.robygcityapartments.pun.pl www.adm.pun.pl www.nolivetv.pun.pl